امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ,۱۳۹۷ | نقشه سایت | خوراک سایت

مجله اقتصادی توس اکو

سفارش تبلیغات
  • متن خبر

مجید نعیمی  در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در تورم نقطه به نقطه میزان تورم با مدت مشابه و نقطه مقابل آن در سال گذشته بررسی می شود. رتبه تورم هر چه کمتر باشد به معنای تورم پایین تر است.
وی گفت: از بین ۳۱ استان کشور رتبه تورم نقطه به نقطه خراسان رضوی در دی ماه سال ۱۳۹۵ بین خانوارهای شهری ۹ و در بین خانوارهای روستایی ۲۷ بود. میزان تورم نقطه به نقطه کل خراسان رضوی دی ماه امسال ۷٫۶ درصد و در ۱۲ ماه منتهی به دی ماه ۸٫۷ درصد بوده است.
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی میزان تورم نقطه به نقطه را در کشور ۸٫۵ و تورم در ۱۲ ماه منتهی به دی ماه امسال را ۸٫۲ اعلام و بیان کرد: در تورم نقطه به نقطه دی ماه خراسان رضوی بیشترین تورم در حوزه خوراکیها و کمترین تورم در حوزه بهداشت و درمان رخ داد.
وی افزود: در تورم ۱۲ ماه گذشته منتهی به دی امسال خراسان رضوی بیشترین تورم در خوراکیها و آشامیدنیها با ۱۳٫۷ درصد ثبت شده است.
نعیمی گفت: تورم نقطه به نقطه مناطق شهری کل کشور در دی ماه ۸٫۵ درصد و در ۱۲ ماهه منتهی به دی ماه گذشته ۸٫۱ بود که این رقم در بخش روستایی کشور ۸٫۲ درصد و در دوازده ماه منتهی به دی ماه ۹٫۲ درصد بوده است .

  • نظرات
به عنوان اولین نفر نظر ارسال نمایید.


نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
مشاور سئو