امروز جمعه ۲۹ تیر ,۱۳۹۷ | نقشه سایت | خوراک سایت

مجله اقتصادی توس اکو

سفارش تبلیغات
  • متن خبر
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی:

به کارگیری تمامی ظرفیت های استان در برگزاری هفته های فرهنگی

 

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی از بکارگیری تمامی ظرفیت های استان برای برگزاری هفته های فرهنگی شهرستان ها در شهر رؤیایی پدیده شاندیز خبرداد.

به گزارش توس اکو ، دکتر سید کمال الدین حسینی امروز در جلسه هماهنگی دستگاه های اجرایی استان برای برگزاری هفته های فرهنگی شهرستان ها در محل سالن جلسات پدیده شاندیز گفت: تمامی ظرفیت استان برای برپایی باشکوه و موثر هفته های فرهنگی شهرستان های استان به کارگرفته می شود.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و اداره کل ورزش و جوانان استان، متولیان اصلی برپایی برنامه های هفته های فرهنگی شهرستان ها هستند افزود: این دستگاه های اجرایی باید کمیته های تخصصی ویژه ای را برای هماهنگی، تعیین جدول زمان بندی و اعلام برنامه ها با اعضای ثابت و مشخص تشکیل دهند.

دکتر حسینی ادامه داد: هر شهرستان نیز به صورت مجزا با اعلام نماینده ای ثابت برای حضور در جلسات و هماهنگی های بیشتر اقدام نموده و یک ماه قبل از برپایی هر نمایشگاه برای هر شهرستان به صورت ویژه جلسات مربوط به سیاست گذاری، برنامه ریزی و اجرایی با حضور نمایندگان شهرستان از فرمانداری، استانداری و شرکت پدیده شاندیز برگزار شود.

قابل ذکر است هفته های فرهنگی شهرستان های خراسان رضوی از اردیبهشت ماه سال جاری و با اجرای برنامه های هفته فرهنگی شهرستان بینالود به میزبانی پدیده شاندیز آغاز می شود.

  • نظرات
به عنوان اولین نفر نظر ارسال نمایید.


نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
مشاور سئو