امروز جمعه ۲۹ تیر ,۱۳۹۷ | نقشه سایت | خوراک سایت

مجله اقتصادی توس اکو

سفارش تبلیغات
  • متن خبر
استاندار خراسان رضوی:

حمایت از صنعت گردشگری یکی از راهکارهای حمایت از کالای ایرانی است

 

استاندار خراسان رضوی گفت:یکی از راهکارهای حمایت از کالای ایرانی حمایت از صنعت گردشگری و توسعه و ترویج صنایع دستی ایرانی است

به گزارش توس اکو، «علیرضا رشیدیان» استاندار خراسان رضوی در مراسم اختتامیه جشن ملی نوروزگاه خراسان رضوی وتقدیر از دست اندرکاران نوروزگاه این مراسم گفت: با تلاشهای صورت گرفته در ستاد خدمات سفر استان و شهرستان های استان امسال نوروزمتفاوت را در خراسان رضوی شاهد بودیم و زائران و مسافران در ایام حضور در استان با نشاط بودند.
وی با بیان این که بازرسی های اصناف و اتحادیه ها به صورت منظم و دقیق انجام می شد تا اگر اجحافی صورت گیرد حقوق برگردانده شود، افزود: در حوزه نظم و امنیت و مسائل ترافیک و حمل و نقل نیز سالی متفاوت بود.
استاندار خراسان رضوی با قدر دانی از حضور مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور درمشهد در روزهای آغازین سال ۹۷ اظهار کرد: این حضور و بازدید از بخش های مختلف باعث افزایش شوق خدمت به زائران و مسافران در استان شد.
رشیدیان یادآورشد: امیدواریم تعاملی که بین بخش های مختلف در ایام نوروز به وجود آمده که این نیز باعث رفع برخی مشکلات گذشته شده است در تابستان نیز ادامه پیدا کند و در تابستان خدمات بهتری را به زائران و مسافران ارائه کنیم.
وی ادامه داد: در ایام نوروز ۹۷ با وجود افزایش تعداد زائران ، روان بودن و راحت تر بودن ترددها باعث شده بود که شبهه به وجودآید که آیا آمارها واقعی است؟
رشیدیان گفت: افزایش یا کاهش آمار زائران و مسافران در حقوق و دستمزد ما تاثیری ندارد و فقط برای برآورد ارائه خدمات این آمارها جمع آوری و اعلام می شود.
وی افزود: امسال مسافران غیر معلم و افراد غیر از کارکنان وزارت آموزش و پرورش در مدارس پذیرش نشدند که این باعث افزایش آمار پذیرش مهمانپذیرها و هتل آپارتمان ها شد.
استاندار خراسان رضوی توصیه کرد: دستگاه های اجرایی به جای ایجاد واحد اقامتی و مهمانپذیر از ظرفیت مراکز اقامتی بخش خصوصی استفاده کنند، آن ها نیز آمادگی دارند تا تخفیف های ویژه ای را در نظر بگیرند که برای دستگاه های اجرایی نیز مقرون به صرف خواهد بود.
رشیدیان تاکید کرد: یکی از راهکارهای حمایت از کالای ایرانی حمایت از صنعت گردشگری و توسعه و ترویج صنایع دستی ایرانی است.

  • نظرات
به عنوان اولین نفر نظر ارسال نمایید.


نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
مشاور سئو