امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ,۱۳۹۷ | نقشه سایت | خوراک سایت

مجله اقتصادی توس اکو

سفارش تبلیغات
  • متن خبر

رئیس فدراسیون اسکیت ایران در بازدید از تنها پیست استاندارد ورزش های یخی ایران : برای نخستین بار در کشور، مسابقات ملی ورزش های یخی را راه اندازی می کنیم

رئیس فدراسیون اسکیت ایران در بازدید از مجموعه شهر رویایی پدیده و پیست پاتیناژ این مجموعه گفت: پیست اسکیت روی یخ پدیده تنها پیست استاندارد ایران است و با شرایط و ظرفیت موجود می توان درکمتر از یک ماه زیر ساخت های لازم برای برگزاری مسابقات کشوری اسکیت یخی سرعت و اسکیت یخی نمایشی را در این پیست فراهم کرد.

به گزارش توس اکو . به نقل از روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز،  بهمن محمدرضایی در گفتگوی با خبرنگار ما ضمن تقدیر از مدیر عامل و اعضای هیات مدیره گروه شرکت های پدیده برای ارج نهادن به جایگاه ورزش های یخی در ایران و آماده سازی و بهره برداری مجدد پیست پاتیناژ پدیده شاندیز افزود: پیست پدیده تنها پیست فعال و استاندارد کشور است که می توان برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی ورزش های یخی از این ظرفیت بهره گرفت.

وی ادامه داد: هم اکنون سه رشته اسکیت روی یخ نمایشی، اسکیت روی یخ سرعت و هاکی روی یخ در ایران فعال است و بیش از ۲۵۰ ورزشکار در این رشته ها مشغول به کار هستند اما تا کنون هیچ گونه مسابقات ملی و باشگاهی در این ورزش ها طراحی و برگزار نشده است.

محمدرضایی با تاکید بر استفاده از ظرفیت پیست استاندارد پدیده شاندیز گفت: با هماهنگی و همکاری شرکت بهره بردار و تجهیز دیواره ها به پدهای مخصوص ایمنی هاکی و یا نصب تورهای ایمنی ویژه در اطراف زمین می توان این پیست را برای برگزاری مسابقات بین المللی و چندجانبه هاکی روی یخ میز آماده کرد.

رییس فدراسیون اسکیت ایران ضمن اعلام همکاری همه جانبه این فدراسیون در جهت برگزاری مسابقات ملی و بین المللی در پیست پدیده شاندیز تصریح کرد: جذب تیم های مختلف از شهرهای ایران و همچنین حضور تیم های بین المللی و برگزاری اینگونه مسابقات افزایش و توسعه گردشگری ورزشی را در ایران و به خصوص شهر رویایی پدیده شاندیز فراهم می آورد.

گفتنی است در حال حاضر دو پیست کوچک ورزش های یخی در شهرهای تهران و کرمان فعال است که تنها امکان برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی را دارند و پیست پدیده شاندیز با ۱۸۰۰مترمربع مساحت تنها پیست استاندارد فعال ورزش های یخی ایران می باشد.

  • نظرات
به عنوان اولین نفر نظر ارسال نمایید.


نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
مشاور سئو